Motorfietsweb - De Nederlandse site over klassieke motoren: Ask the Web
rubriek: | technisch | oproepen |

Door:

SHL M11 175cc

SHL
(sietse_klomp bij msn punt com)
datum: 2010-09-15 21:00:30nr: 34085

Goeie avond vriendelijke mensen op deze site

Zou iemand mij iets kunnen vertellen,over waar ik onderdelen van het merk:SHL type:m11 CC:175 kan krijgen of kan bestellen ?


Ik weet dat het een poolse motor fiets is. En in polen zijn er nog veel onderdelen verkrijgbaar.Aangezien ik niks van de poolse taal snap. en er zullen vast wel meer mensen zijn in nederland die zon motor hebben.Dus als iemand een adres heeft waar ik onderdelen kan bestellen of meschien heeft iemand onderdelen liggen van zon motor fiets.dan zou ik dat graag willen weten.U mag me ook direct mailen.

met vriendelijke groet Sietse van der Veen

kabel
datum: 2010-09-16 10:29:22nr: 34091

Ben ooit zelf op een Poolse WSK begonnen.

Géén idee of er onderdelen te vinden zijn in NL. Volgens mij zou je eens een beurs in Polen moeten bezoeken. Kan je een sloopmotor zoeken. Via Google vertaling ben ik erachter wat 'onderdelen' zijn, n.l. 'części' (kan ik niet uitspreken).

Eerst hit van Google ("części SHL") levert dan gelijk deze veelbelovende site op:
http://www.skuterdebica.hg.pl/index.php?p=shl

Ik zou ze mailen of faxen in het Engels of Duits. Levert vast wel iets op. Verder heb ik een Poolse kennis gevraagd of hij een een leverancier kan aanbevelen. Hij heeft zelf een Junak.

Wordt dan evt. vervolgd.


SHL
(sietse_klomp bij msn punt com)
datum: 2010-09-16 17:15:22nr: 34094

Ik had dus al een mailtje gestuurt naar die skuter (leverancier),maar die geeft geen andwoord terug jamer genoeg.
Maar lijkt me vreemt dat er niet meer mensen met zon fiets rond rijden .En onderdelen zoeken

met vriendelijke groet. sietse van der Veen

kabel
datum: 2010-09-17 16:28:59nr: 34102

Mijn kennis kan deze shop in het Pools mailen.
Hij beveelt deze winkel overigens van harte aan!

Hij heeft zelf een onderdelencatalogus van de M11 en kan evt. behulpzaam zijn bij de vertaling van wat namen van onderdelen naar het Engels.

Als dit nodig is, laat maar even weten, dan stuur ik je separaat een mailtje.

shl
(sietse_klomp bij msn punt com)
datum: 2010-09-17 16:55:53nr: 34103

Nou in ieder geval bedankt voor het aanbod.Ik zal er over na denken, maar ik zit er ook over na te denken om van de winter gewoon naar polen toe terijden. Aangezien ik nog wel een paar van die motoren op wil halen + een sokol 1000cc lijkt me ook een mooie fiets. Maar als het niet door gaat dan laat ik het wel weten. Weet ook iemand of er motor sloperijen zijn in polen ? Want mijn motor heeft geen ketting kast meer en geen pakje drager en dat soort van dingen wil ik er allemaal bij hebben. Voor ik (haar) in (haar) geheel orginele staat terug breng.en dat soorte van dingen staan niet op site's enzo.

groeten sietse van der Veen




Reglementen

 


Motorfietsweb home | algemeen | adressengids | vraag & aanbod | ask the web | agenda | documentatie | links

mail-a-friend, share a miracle! - email deze pagina naar een vriend

Motorfietsweb - De Nederlandse site over klassieke motoren

Motorfietsweb, Zwolseweg 139, 7412 AD, Deventer, tel: 0570 - 64 39 63, fax: 0847 - 16 72 63
info@motorfietsweb.nl, www.motorfietsweb.nl